Šperky z chirurgické oceli budete milovat

23.09.2022

Šperky z chirurgické oceli budete jedním slovem milovat. Tyto šperky v sobě totiž ukrývají tajemné kouzlo. Snubní prsteny, řetízky, náramky i přívěsky z chirurgické oceli vypadají jednoduše skvostně. Ani já jsem těmto šperkům neodolala a několik kousků si pořídila do své sbírky. Mým prvním kouskem byl krásný prsten z chirurgické oceli, který byl osázený perlami a také zirkony. Vybrala jsem si ho společně se svojí nejlepší kamarádkou, která si koupila ten stejný. Nechali jsem si na něj dokonce vygravírovat naše jména a tím zpečetili naše několikaleté přátelství. Prstýnek se nám oběma nosí naprosto perfektně. Je velmi lehký, příjemně sedí, a hlavně dokonale vypadá. Péče o něj kromě jiného nezabere více jak půl hodiny.

Stříbrné šperky téměř vůbec nenosím

Stříbrné šperky již téměř vůbec nenosím od chvíle, kdy jsem objevila šperky z chirurgické oceli. Popravdě mi stříbrné šperky vůbec nechybí. Občas na sebe ještě vezmu můj oblíbený stříbrný řetízek či náušnice, ale vesměs tyto šperky nevyhledávám. Chirurgická ocel navíc nestojí tolik, co právě šperky ze stříbra. I z tohoto důvodu dávám chirurgické oceli přednost. Přece jen mám ze šperků v tomto případě radost nejen já, ale také můj manžel, který za ně neutratí celou svoji výplatu.

Stříbrné snubní prsteny jsem doporučila mé sestře

Stříbrné snubní prsteny jsem přece jen doporučila mé sestře, která dlouhou dobu váhala nad tím, zda si pořídí zlatý či stříbrný snubní prsten. Bohužel jsem jí nepřesvědčila, aby si pořídila prsten z chirurgické oceli, jelikož má strach z toho, že by ho po porodu či po nějaké její oblíbené dietě, nemusela vůbec již nasadit. Prsteny z chirurgické oceli mají totiž malou nevýhodu, kterou je nemožnost prsteny zmenšit či zvětšit. Z tohoto důvodu je pro ní rozhodně lepší variantou pořízení stříbrného šperku.