Stříbrné prsteny a náušnice

17.03.2019

Populární krystaly Swarovski se odvždy opracovávaly pro výsledný důmyslný efekt. Šperkařská firma Čištín, s. r. o., je zaměřena na oblíbené šperky Swarovski, pěkné náušnice stříbrné, oblíbené prsteny stříbrné a přívěsky. Náš klenotnický obchod má v nabídce vkusné prsteny stříbrné a zlaté, krásné náušnice stříbrné a zlaté, rovněž i nádherné stříbrné a zlaté přívěsky. Typický český vltavín, efektní granát, k tomu populární přírodní ametyst, topaz, olivín, elegantní říční perla černá, bílá, lososová, růžová i stříbrná dodávají všem našim klenotům skutečný šmrnc.

Stříbrný prsten
Stříbrný prsten

Stříbrné náušnice a prsteny z našeho šperkařství

Krystaly Swarovski zdobí většinu námi nabízených šperků. Elegantní šperky Swarovski bývají vyrobeny s rozmanitými efekty a v různých barvách. Naše klenotnictví tak nabízí parádní náušnice stříbrné, módní prsteny stříbrné a přívěsky různých typologií. U zákazníků v oblibě vedou tyto krystaly: čistý krystal, tanzanit, dále zajímavý light azore, ale i další krystaly, kam řadíme light rose, olivín, siam, safír, chrizolit, emerald, ametyst, topaz, nebo vitrail light, nebo zajímavý AB krystal a oblíbená fuchsia.

Stříbrné náušnice pro dospělé i děti

Pestrá nabídka klenotů, která obsahuje náušnice stříbrné, je efektně zkrášlena použitými krystaly Swarovski, zirkony, či jinými kameny. Do každého klenotu byl každý krystal nebo kámen uchycen tak, aby uchycení kamene či krystalu samovolně nepovolilo. Povrchová úprava každé náušnice stříbrné byla opracována s pomocí čistého rhodia, jež perfektně posiluje celkovou odolnost klenotu a k tomu ještě zabraňuje oxidaci.

Nabízíme stříbrné prsteny různých velikostí

Bohatý sortiment našeho klenotnictví zahrnuje úžasné prsteny stříbrné zdobené zirkony, anebo jinými syntetickými kameny. Pro povrchovou úpravu se stejně jako u náušnic používá čisté rhodium a k výrobě se aplikuje stříbro o ryzosti 925/1000. Jelikož nádherné prsteny stříbrné patří mezi nejpopulárnější šperky mezi dětmi, muži a ženami, v nabídce jsou prsteny stříbrné mnoha velikostí. Proto doporučujeme do objednávky připsat i rozměr prstenu.