Tandemový seskok padákem s přáteli

17.04.2020

Pátráte po skutečném zážitku? Potom je právě pro Vás připravený tandemový seskok padákem. Prověřený tandemový seskok je akce, z níž se stoprocentně stane nezapomenutelný zážitek. Pokud se pro bezpečný tandemový seskok padákem skutečně rozhodnete, nebojte se oslovit profesionální pořadatele, neboť všelijaký jakýkoliv tandemový seskok padákem musí být posvěcen bezpečnostně. Zdraví má přednost před dávkou adrenalinu.

Tandemový seskok padákem
Tandemový seskok padákem

Dobrodružný tandemový seskok padákem vám umožní poznat svět z ptačí perspektivy

Internetové stránky pořadatelů seskoků Paraškola - IMPACT nabízejí tandemový seskok padákem za 3500 korun. Možná i vaši známí ocení originální dárek k narozeninám - tandemový seskok padákem. Odpovídající tandemový seskok padákem pro vás i větší skupinu naleznete na internetových stránkách pořadatelů. Díky videozáznamu a fotkám, pořízeným během seskoku, si uchováte vzpomínku po celý život. Skákat může rovněž vícečetná skupinka, seskok je poté ještě zábavnější.

Kde se dá tandemový seskok padákem absolvovat?

Avizované seskoky padákem se pořádají na letišti v Kolíně, kde Vám pořadatelé mohou garantovat kvalitu, skvělé zázemí a profesionální přístup tandempilotů. S přítelem, přítelkyní, s nejbližšími spolupracovníky, přáteli, všemi příbuznými si můžete snadno ozkoušet zážitkový tandemový seskok padákem.


Na webu naleznete nabídku volného pádu AFF - Assistant Free Fall, kdy se skáče ze 3000 - 4000 m pod dohledem 2 instruktorů. Na kurz potřebujete potvrzení od leteckého lékaře.
Jestliže se vám tandemový seskok padákem opravdu líbí a jste ochotni mu obětovat více energie, můžete využít kurzy pro samostatný seskok, IAFF i AFF.