Thajská masáž nabízí skvělou relaxaci a uvolnění

03.12.2020

Thajská masáž, která pochází z Indie, existuje již více než 2500 let. Tradiční thajská masáž, která byla původně považována za léčivé umění, zahrnuje vlivy ájurvédské i tradiční čínské medicíny. Thajská masáž, která se někdy označuje jako asistovaná jóga, je zaměřena na zlepšení toku energie v celém těle.

Thajská masáž hruška s cedrovým dřevem
Thajská masáž hruška s cedrovým dřevem

Co je thajská masáž

Thajská masáž je starodávná praxe s mnoha výhodami, které podporuje moderní věda. Může snížit závažnost vašich bolestí hlavy, zlepšit bolesti dolní části zad a kloubů, zvýšit vaši flexibilitu, uklidnit vaše úzkosti. Říká se také, že zvyšuje energii a zlepšuje rozsah pohybu a flexibilitu. Thajská masáž je považována za prospěšnou ke zlepšení mnoha různých zdravotních problémů. Thajská masáž je prostě zážitek, který si musíte doprát!

Thajská masáž hruška s cedrovým dřevem

Právě na Vánoce je tato provoněná thajská masáž hruška s cedrovým dřevem to nejlepší, co si můžete dopřát, nebo darovat někomu blízkému. Nebo s sebou někoho vezměte a masáž si užijte oba. Pokoj příjemně provoní olej z cedrového dřeva, jehož látky vás dobijí energií. A v kombinaci s hruškovou vůní příjemně nabudí pozitivní myšlenky ve vaší hlavě, které vám pomohou se uvolnit ještě více. Po této vánoční voňavé masáži se budete cítit jako znovuzrození.

Relaxační thajská masáž pomeranč s mandarinkou

Pokud máte rádi citrusy, je tato relaxační thajská masáž pomeranč s mandarinkou to pravé, co si můžete dopřát. Oblíbený pomerančový olej se díky svému příjemnému aroma pomáhá nastavit příjemný pocit v hlavě, takže zbavuje stresu, pomáhá s depresemi, a dokonce zvládá pomoci s nespavostí. Takže pokud vás něco takového trápí, zkuste raději tuto skvělou a uvolňující masáž, než sáhnete po farmaceutikách.

Thajská masáž je prostě kouzelná. Přesvědčte se sami.