Tričko proti pocení? Máme pro vás tip!

05.12.2019

Kvalitní trička by měla být základem šatníku každého opravdového muže. Někteří z vás totiž určitě nemají v oblibě sportovní či volnočasová saka s kalhotami. Někomu by mohl tento styl připadat velmi stísněný a jednoduše by se v něm necítil dobře, což však odporuje podstatě nákupu oblečení. Nejdůležitější je, abyste se ve svém outfitu cítili pohodlně a jeho nošení vám bylo příjemné.

Tričko proti pocení
Tričko proti pocení

Z čeho je tričko vyrobeno?

Tričko proti pocení by se mělo nacházet v každém pánském šatníku. Je totiž vyrobeno ze speciálního textilu, jehož hlavním cílem je udělat nošení trička mnohem pohodlnější. Přidanou hodnotou je upravená vnitřní strana, díky čemuž je maximalizováno odpařování tělesné vlhkosti. Mokré skvrny v podpaží se tedy stanou minulostí a vy se ve svém tričku budete cítit daleko lépe. Upravena je ale i vnější vrstva, která dokáže odolat nejen špíně, ale také vlhkosti či kapalinám.

Chcete vypadat o něco elegantněji?

Trik je v tričku, tudíž samozřejmě nemusíte nakupovat oblečení klasického střihu, pokud chcete vypadat o něco elegantněji. V takovém případě spíše sáhnete po polokošili tmavě šedé barvy s výraznějšími vínovými prvky. Díky této jedinečné kombinaci budete i v obyčejném tričku působit dost neobyčejně. Navíc je tato polokošile taktéž vyrobena ze speciální látky, která dokáže eliminovat vsakování potu do textilu.

Jaké střihy jsou k dispozici?

Na trhu se ovšem nevyskytují pouze polokošile, ale také trička pod košili. Tento trend se stává v poslední době o dost populárnější, neboť nabízí muži najednou hned několik variant outfitu. Trička jsou vyrobena z kvalitní bavlny, jež disponuje schopností maximalizovat odpařování potu. Nebudete se tedy muset stresovat kvůli nevzhledným mokrým skvrnám. K dispozici jsou i trička s klasickým kulatým výstřihem nebo jemným výstřihem do V.

Pokud ještě nemáte ve svém šatníku kvalitní tričko proti pocení, měli byste si jej urychleně pořídit. Po prvním vyzkoušení nebudete chtít nosit nic jiného.