Trixie pamlsky náš Rex naprosto miluje

16.09.2021

Trixie tyčinky či botičky z buvolí kůže náš Rex naprosto miluje. Tyto pamlsky mu dávám většinou po dobře odvedeném výkonu v kruhu na nějaké psí výstavě. Rex totiž již potřetí obhájil post šampiona ve své třídě, a tak mu vždy za odměnu věnuji buď tyčinku, botičku, uzel nebo buvolí kost. Tyto pamlsky mu vždy vystačí na několik desítek minut. Rád se s nimi totiž pere. Nejvíce zabrat mu dávají buvolí koule, které jen tak snadno nelze zdolat. Velkým objevem pro mě byly také žvýkací chipsy, jejichž součástí je spirulina. Rex si opět velmi pochutnal Na psí výstavy si také často beru psí odměny z kachního masa značky Essential, které Rex naprosto zbožňuje a dle mého názoru stojí za jeho nevídanými úspěchy v soutěžním kruhu.

Acana granule z čerstvých surovin udržují Rexe v dobré kondici

Acana granule, které jsem Rexovi pořídila ve chvíli, kdy jsem na jedné ze psích soutěží obdržela vzorek těchto granulí, které jsou oceňovány i v Kanadě si Rex velmi oblíbil. Tyto granule totiž doslova překypují čerstvými surovinami, a to včetně například volně chovaných kuřat, vajec pocházejících z hnízdících chovů a podobně. Granule jsou chuťově velmi dobré, jelikož Rex nenechává nikdy v misce na žrádlo ani jednu jedinou granuli. Díky nim se dle mého názoru udržuje v naprosto skvělé kondici za což mluví nejen jeho mladistvá vizáž, ale také energie, kterou doslova překypuje. Každému majiteli pejska bych také doporučila velmi chutné granule Taste of the Wild, které obsahuje pečeného bizona a kupu dalších druhů divokého masa, které je plné bílkovin a dalších nezbytně nutných živin.

Orijen se řadí mezi jedny z nejlepších psích pamlsků na trhu

Orijen jsou pamlsky, které jsem objevila poměrně nedávno. Jelikož můj pes Rex naprosto zbožňuje ryby, byla pro mě volba pamlsků ze směsi ryb naprosto jasnou volbou. Zdravé ryby jsou totiž napěchované živinami, které si Rex po náročném výkonu rozhodně zaslouží. Díky tomu, že jsou navíc tyto pamlsky sušené mrazem, zůstává v nich jejich specifická chuť a také veškeré potřebné živiny, které z těchto pamlsků dělají naprosto chutnou odměnu pro každého psa. Pokud tedy Rex na soutěži zvítězí ví, že ho čeká odměna právě v podobě pamlsků Orijen a doma na něj zase v misce čekají granule Bardog.