Ubytování Příbram pro zámeckou paní

05.09.2021

Ubytování Příbram bylo jako stvořené pro zámeckou paní. Já osobně jsem se na hotelu v Příbrami, který disponoval i vířivou vanou cítila tak trochu podobně. Zámecký styl našeho ubytování byl skutečně famózní a neotřelý. Nezamilovat se do něj šlo pouze stěží. Manžel se na hotelu rovněž cítil jako na zámku a sám uznal, že lepší hotelový pokoj bychom v Příbrami hledali pouze stěží. Jsem ráda za to, že jsme naší dovolenou strávili na tomto krásném místě, které je plné nejen lázeňské atmosféry, ale funguje i jako dokonalý milenecký azyl. Příbram jsem tak se svým mužem rozhodně nenavštívila naposledy.

Ubytování Příbram nám vyrazilo dech

Ubytování Příbram nám s mužem doslova vyrazilo dech. Pokoj, který jsme si vybírali de facto na poslední chvíli, byl naprosto okouzlující. Penzion Příbram nás tedy rozhodně velmi mile překvapil. Manžel si již nyní udělal zálusk na ubytování v apartmánu, který připomíná jeho oblíbený Titanic, jehož je velkým fanouškem. Tudíž to vypadá, že příští rok bude naším pokojem krásná kajuta v tomto stylu, který není ani mě příliš cizí. Nápad na toto ubytování penzion Příbram alespoň za nás velmi dobře vychytal. Ubytování je totiž stylové, moderní, nápadité, a především krásně útulné.

Příbram nabízí mnoho krás

Samozřejmě, že naše dovolená nebyla pouze o ubytování. Příbram je sama o sobě velmi krásná a nabízí spoustu krás, které je třeba prozkoumat na vlastní kůži. Naprosto okouzlující je nejen příbramské náměstí, ale také například Svatá Hora, která je opředena spoustou pověstí. Stejně tak je okouzlující také nedaleký památník Vojna, který se nachází uprostřed lesů a to zhruba 5 km od samotného srdce Příbrami. Mého muže zase naprosto okouzlilo hornické muzeum, které k samotné Příbrami naprosto neodmyslitelně patří. Již nyní jsem si víceméně jistá tím, že se na toto malebné místo vydáme v dalších letech znovu.