Ubytování Třeboň: Příjemný pension pro páry i rodiny s dětmi

20.01.2022

Třeboň je krásným městem, které má čím lákat turisty. Kromě známých rybníků totiž v okolí najdete také lesy, které jsou součástí chráněné krajinné oblasti Třeboňsko. Můžete tak vyrazit na kole, pěšky, či si raději užít relax v místních lázních a wellness.

Pension Třeboň

Pension Chocholoušek je ideálním místem, kde se v Třeboni ubytovat. Je totiž skvěle vybavený a hodí se tak pro páry i rodiny s dětmi. Pension Třeboň disponuje čtyřmi příjemnými dvoulůžkovými pokoji, které jsou nově zařízeny. Navíc můžete požádat také o přistýlku. V pokoji najdete také plně vybavenou kuchyňku se spotřebiči a nádobím. Po celou dobu pobytu je k dispozici wifi internetové připojení zdarma a také televize, ani na pokoji se tak rozhodně nudit nebudete.

Komfortní ubytování v Třeboni

Tento pension nabízí komfortní ubytování v Třeboni, najdete zde totiž vše, co byste mohli potřebovat. Samozřejmostí je možnost parkování zdarma přímo u objektu. Kromě toho však hosté ocení také garážování motocyklů a úschovu jízdních kol. Pro volný čas se pak skvěle hodí prostorná střešní terasa s možností posezení a grilování, kde si můžete užít chvíli klidu.

Ubytování Třeboň

Penzion Třeboňsko se nachází ve skvělé lokalitě, všechno tak budete mít po ruce. Ubytování Třeboň je nedaleko centra města, pouhých patnáct minut cesty. Užijete si tak klidné prostředí, ovšem i do centra to je pouze chvilka. Obchod s potravinami se pak nachází pouhé dvě minuty od objektu, restaurace se skvělým jídlem je také nedaleko. Pokud hledáte relax, stačí jen deset minut a můžete dojít do lázní a wellness.

Třeboň a její okolí je klidné a nabízí různé turistické možnosti. Neváhejte proto využít místní ubytování a užít si příjemnou dovolenou. Jedná se o velmi příjemný a skvěle vybavený penzion.