Ubytování v Krkonoších: Vyrazte s dětmi do krásné přírody

15.01.2022

Ubytování v Krkonoších se nachází v krásné klidné lokalitě, díky tomu je s oblibou využíváno jako ubytování pro školy. Hotel je perfektně vybaven pro děti i dospělé, můžete si tak užít příjemně strávený čas.

Komfortní ubytování

ProFamily Hotel TOP Benecko nabízí skvělé možnosti pro ubytování v Krkonoších s dětmi. Vyrazit sem tak můžete jako rodina, v páru, či rovnou na školní výlet. Pro děti je zde totiž vše připraveno - jedná se tak o skvělé ubytování pro školku, či případně ubytování pro školku. Během letních měsíců zde lze uspořádat letní tábor, v zimě pak lyžařský výcvikový kurz, díky tomu, že je hotel u sjezdovky. Vše tak budete mít po ruce.

Zážitky pro děti

Toto ubytování v Krkonoších je s oblibou využíváno také pro adaptační pobyty, adaptační kurzy a další pobyty pro školy. Na děti zde čeká spousta zábavy - vnitřní herna plná hraček, stolní fotbálek či venkovní hřiště. Na tom najdete klouzačku, houpačku, pískoviště či třeba srub. Děti si zde rozhodně přijdou na své a nebudou se nudit. Na dospělé zde pak čeká možnost hotelového wellness centra či masáží. I vy tak můžete na chvíli zrelaxovat.

Péče o děti

Kromě hřiště a herny se děti mohou těšit také na další program. Během letních prázdnin jsou totiž připravovány animační programy, které se postarají o dětskou zábavu. V zimních měsících jsou pak dostupní také instruktoři lyžování. Kromě toho vás čeká skvělé jídlo z místní restaurace, kde si můžete užít lokální potraviny zpracované do perfektních pokrmů. A to po celý den, od snídaně ve formě bufetu až po večeři.

Kromě zábavy tento hotel samozřejmě dbá také na bezpečnost. Elektrické zásuvky jsou proto zaslepené, každý pokoj je vybaven požárním hlásičem. Společné prostory jsou sledovány kamerovým systémem, o bezpečnost dětí se tak nemusíte bát.