Úloha, uspořádání a rady k nachystání vodní dýmky

06.08.2020

Vodní dýmka funguje na principu jednoduchého vodního filtru. Struktura vodní dýmky je rozdělena na čtyři základní díly: vázu, tělo, poté taky šlauch a korunku. Váza vodní dýmky je vyrobena nejčastěji ze skla, mívá různou formu, barvy a zdobení. K váze se připevňuje tělo vodní dýmky, jež má jeden či více vývodů na šlauch a výpustný ventil. Na úplném vrcholku vodní dýmky se nalézá korunka, do níž se dává tabák do vodní dýmky. Poté naditou korunku přikryjeme alobalem, do něhož se vytvoří malinké dírky. Na vršek alobalu umístíme žhavý uhlík.

Tabák do vodní dýmky s příchutí Orientu
Tabák do vodní dýmky s příchutí Orientu

Proslulý tabák do vodní dýmky s příchutí Orientu

Každý tabák do vodní dýmky má být navlhlý, a ještě navíc mazlavý a aromatický. Každý výrobce produkuje vlastní tabák do vodní dýmky se specifickou příchutí. A tak můžete narazit na příchutě, jako je vodní meloun, jablko, máta, borůvky, višeň, banán a spousta dalších příchutí. K exotickým variantám rozmanitých koření nepochybně spadá vanilka, skořice, jasmín, nebo kardamon, nebo osvěžující příchuť pistáciových ořechů.

Aromatické bylinné směsi bez nikotinu, kamínky do vodních dýmek, perly Bigg bez nikotinu a aditiv, jako i vaporizační pasty

Pro všechny zájemce, již doteď nenašli vůbec žádné zalíbení v tabáku, jsou přichystány speciální bylinné směsi bez tabáku, jež se mokří v melase, stejně jako obyčejný tabák do vodní dýmky. Beznikotinové bylinné směsi jsou perfektní příležitostí pro zaryté nekuřáky, již by rádi ozkoušeli kouzlo vodní dýmky. Nabízené minerální kamínky do dýmky totiž nevyrábí nekuřákům nepříjemný kouř, ale jen pouhou ochucenou páru.

Nákupem exotické vodní dýmky potěšíte téměř každého přítele

Půvab vodní dýmky je schován v sympatickém bublavém zvuku vyvěrajícím z vázy a hustém, aromatickém dýmu, jenž navozuje pocit štěstí a pohody. Postupným pokuřováním ze šíši si tak okořeníte sraz s kamarády, anebo jím oživíte rodinnou, či firemní oslavu, či obyčejný klidný večer.

Rozmanité vodní dýmky představuje Aladin-Shop a kamenný obchod v Praze

Jestliže stále přemýšlíte, jak sobě, kamarádům či rodinným příslušníkům udělali v letošním roce radost, jistojistě nezapomeňte na specializovaný kamenný obchod v Praze, ve kterém vás překvapí vodní dýmky mnoha druhů, barev a tvarů, voňavých tabáků či jiného příslušenství. Nabízené zboží si v obchodě můžete pozorně prohlédnout a jednotlivé výrobky mezi sebou porovnat.