Umístěte své děti do soukromé školky s tradicí!

12.01.2019

Soukromá školka Praha Modřany stále přijímá malé žáčky do náručích schopných vychovatelek. Pedagogický, zdravotnický i logopedický personál, kterým disponuje Soukromá školka Čiperka, poskytuje dětem propracované zábavné a výukové programy a plnohodnotně strávený čas v kolektivu děti vůbec.

Soukromá školka Praha
Soukromá školka Praha

Soukromá školka Modřany poskytuje širokou škálu činností

Děti, pro které je školka Modřany téměř druhým domovem, si mohou vybrat z mnohých zájmových činností, jako je například výuka angličtiny, tenisu, plavání či hry na flétnu. Vyučována je také jemná motorika při kurzech keramiky, na hodinách jógy se naučí správně dýchat a bezvadně držet tělo. Kladné vztahy ke zvířatům u dětí se posilují aktivitami, jako jsou hipoterapie a canisterpie, metody s využitím koní a psů.

Vhodná volba i pro vaše děti

soukromá školka Modřany ovšem nemyslí jenom na děti, ale zároveň na rodiče. Rodiče dětí mají ve školce pokaždé dveře otevřené. Vyberete-li si pro své ratolesti výlet u moře, můžete se k této aktivitě přidat. Udržování příjemné rodinné atmosféry a spolupráce s profesionálním učitelským sborem jsou zde důležitými krédy. Děti budou mít během školního roku možnost navštěvovat nejrůznější památky České republiky, uvidí divadelní představení, podívají se rovněž do zoo, mohou jet třeba i na hory.

Soukromá školka není obyčejnou školkou

Soukromá mateřská školka Modřany pečlivě, a přesto zábavně připravuje budoucí prvňáky na vstup do základní školy. Připraven je tu výukový program, Poznej své tělo a měj ho rád pro předškoláky, v němž se vyučuje zdravovědě, o vlastnostech lidského těla a péči o zdraví. Budoucí prvňáci jsou také každoročně šerpování na parníku na Vltavě.