Užijte si s přáteli zážitkový tandemový seskok padákem

24.03.2019

Jste dobrodružný typ? Nebojte se ozkoušet si tandemový seskok padákem. Spolehlivý tandemový seskok padákem se řadí mezi adrenalinové akce, na kterou určitě budete vzpomínat v dobrém po celý život. Jestliže už se pro tandemový seskok padákem opravdu rozhodnete, měli byste však využít služeb profesionálů, neboť zmiňovaný tandemový seskok padákem by měl splňovat bezpečnostní hlediska. V první řadě totiž jde o vaše zdraví.

Tandemový seskok padákem
Tandemový seskok padákem

Poznejte svět z ptačí perspektivy

Pořadatelský web nabízí tandemový seskok padákem od 3100 korun českých. Bezpečný tandemový seskok padákem by se mohl stát neotřelým dárkem i pro vaše blízké a kamarády. Na internetu si pohodlně vyberete náležitý tandemový seskok padákem. Ojedinělý zážitek si navždy uchováte také díky videozáznamu a fotkám, které pořizujeme během seskoku. Seskoky se pořádají rovněž pro více lidí, seskok pak získá zajímavou slevu.

Kde seženete tandemový seskok padákem a veškeré informace o něm?

Všechny vyjmenované seskoky jsou celoročně pořádány ve více tuzemských krajích, na vás je jen najít si vhodnou lokalitu pro vlastní tandemový seskok padákem. Takže například Kunovice, Most, Kolín, nebo Brno a Příbram - to jsou města, kde se teď skáče, konkrétně tedy jejich letiště. Konkrétní poloha zmíněného letiště je uvedena na webových stránkách i s GPS souřadnicemi. Se svým partnerem, se svou nejlepší kamarádkou nebo s kýmkoliv jiným můžete vyzkoušet tandemový seskok. Město Brno nabízí k tandemovým seskokům hned dvě lokality, kde je možné provozovat tandemový seskok padákem.

Na webových stránkách je k mání kurz volného pádu AFF - Assistant Free Fall, kdy se pod dohledem 2 instruktorů skáče ze 4000 metrů. K těmto kurzům je nutné doložit speciální zdravotní potvrzení od leteckého doktora. Uvedené lekce volného pádu jsou za 36 000 Kč.

Jestliže se vám zmíněný tandemový seskok padákem zalíbil a rádi byste mu věnovali víc času, procvičte se v kurzech pro individuální seskok, IAFF, AFF, anebo také či satic line.