Vhodnou školkou pro vaše děti bude soukromá školka Čiperka

08.08.2020

Soukromá školka Čiperka má stále dostatečné kapacity pro nové děti. Učitelský, logopedický či zdravotnický personál, jímž disponuje soukromá školka Čiperka, dokáže všem dětem zajistit plnohodnotně strávený čas v dětském kolektivu ruku v ruce se zábavným a výukovým programem.

Soukromá školka Čiperka
Soukromá školka Čiperka

Školka Modřany nabízí celou řadu zájmnových činností

Všechny děti, které ve školce Modřany našly druhý domov, si mohou vybírat z celé řady kroužků, ať už se jedná o výuku angličtiny, tenisu, plavání i hry na flétnu. Trénována je rovněž jemná motorika při kurzech keramiky, při józe se naučí dobře dýchat a lépe držet tělo. Pozitivní vztahy ke zvířatům jsou posilovány aktivitami, jako jsou canisterapie a také hipoterapie, metody s využitím psů a koňů.

Soukromá školka Čiperka je ideální volbou pro rodiče a zejména děti

soukromá školka Modřany ale nemyslí výhradně na děti, ale zároveň na jejich rodiče. Rodiče jsou totiž ve školce vždy vítáni. Jestliže si pro své ratolesti vyberete výlet u moře, můžete se k této aktivitě přidat. Přátelská rodinná atmosféra a profesionální pedagogický sbor je zde samozřejmostí. Děti budou v průběhu roku navštěvovat různé památky České republiky, uvidí divadelní představení, podívají se do zoologické zahrady, mohou jet třeba i na hory.

Mateřská školka Čiperka není běžnoou školkou

Soukromá školka Modřany pečlivě, a přesto zajímavě připravuje budoucí prvňáky na vstup do první třídy. Pro předškoláky je přichystán zajímavě řešený výukový program, Poznej své tělo a měj ho rád, v němž se vyučuje kupříkladu zdravovědě, děti se zde rovněž učí o vlastnostech těla a o péči o své zdraví. Budoucí prvňáci jsou rovněž každoročně šerpováni na jednom z vltavských parníků.