Vibrátory pro ženy by neměly chybět v žádné ložnici

20.04.2020

Pokud se do vaší ložnice vplížila nuda a sex bez vášně, možná je načase sáhnout po změně a malém osvěžení. Jestliže si neporadíte samy, stačí zabrouzdat po internetu a záhy získáte plno tipů a nápadů. A též odkazů na erotické hračky, které váš intimní život znovu nakopnou. Jedním z nejoblíbenějších pomocníků jsou vibrátory pro ženy.

Vibrátor pro ženy
Vibrátor pro ženy

Kdo maže, ten jede

Aneb někdy stačí opravdu málo. Dřív, než se pustíte do velkých sexuálních hrátek, sáhněte po olejových esencích, které probudí všechny vaše smysly. Dopřejte si vzájemnou masáž za světla svíček a v příjemné atmosféře. To bude první krok k sexem nabité noci. Nezapomeňte ani na lubrikanty, které vám usnadní cestu k rozkoši. V nabídce e-shopů najdete spousty hraček, které můžete ve dvou využít a znásobit si tak svůj zážitek. A nezapomeňte popustit uzdu své fantazii, shoďte vytahané spodní prádlo a oblékněte dráždivou košilku, která víc odhaluje, než skrývá nebo zvolte kostým, který vaši polovičku "vystřelí z trenek". Doslova.

Kdo si hraje, sexuje

Pokud se odhodláte přizvat si do ložnice pomocníky, otevře se vám zcela nový svět erotiky. Vibrátory pro ženy, vakuové pumpy pro muže a stovky dalších intimních záležitostí, které mají jediný účel - udělat ze sexu závislost. Vibrátory prošly ohromným vývojem, a ty nejlepší umí kromě příjemných vibrací dráždit G bod, a dokonce i přirážet. Jejich povrch je k nerozeznání od lidské kůže, pokud by vám ovšem toto provedení nesedělo, můžete sáhnout po klasických plastových, gelových nebo po vibrátorech vyrobených z lékařského silikonu.

I muži mají své hračky

Aby nikdo v ložnici nezůstal zkrátka, nabízejí erotické hračky také spoustu mužských záležitostí. Nafukovací pannu doporučujeme jen v případě, že partnerka není doma. Pokud se plánujete bavit společně, zkuste radši Venušiny kuličky, anální korále nebo manžetu či kroužek na penis ve tvaru úst k podpoře erekce.

S těmito pomocníky dostanou vaše erotické chvilky zcela nový rozměr.