Výbava pro cyklisty aneb co potřebujete, abyste se během jízdy cítili pohodlně a v bezpečí

11.11.2019

Jaro a léto, oblíbená roční období plná slunce a pohody. Období, která vylákají ven všechny sportovce. Lidé si jdou zaběhat, zabruslit či zajezdit na kole. A pokud i vy nějakou vyjížďku plánujete, tak byste si měli tento článek přečíst.

Oblečení Force
Oblečení Force

Udržujte svoje kolo v kondici aneb co vše na kolo potřebujete?

Vyrazit na kolo bez dostatečné výbavy by se vám mohlo krutě vymstít. O pitném režimu a povinné výbavě vás určitě nemusíme poučovat, nezapomeňte ale ani oblečení a kondici vašeho miláčka na dvou kolech. Opotřebovaná madla je dobré po nějakém čase vyměnit, stejně tak jako sedlo nebo pedály. O výměnu se samozřejmě může postarat opravář, vše na kolo si ale můžete pořídit sami a jednotlivé komponenty vyměnit. Vyjde to levněji.

Je cyklo oblečení důležité?

Kromě samotného kola dbejte i na své vlastní zdraví. Na krátké vyjížďky můžete zvolit klasické sportovní oblečení, pokud to ale s cyklistikou myslíte vážně, investice do cyklo oblečení by měla být samozřejmostí. To je vyrobeno z materiálů, které si poradí s potem, takže udrží vás v suchu a v bezpečí. Příjemný a přiléhavý materiál navíc zajistí, že se v něm budete moct pohybovat bez omezení.

Oblečení Force - správná volba?

Jednotné barvy i značka. Pokud na takové maličkosti nedbáte, možná vás přesvědčí nízká cena a kvalitní provedení. Oblečení Force je vhodné jak pro vášnivé cyklisty, tak pro amatérské sportovce. V nabídce naleznete i malé velikosti, takže slušivý obleček pořídíte i svým dětem.

Ať je zima nebo teplo, zataženo nebo slunečno, s cyklistickým oblečením můžete vyrazit na projížďku kdykoliv. Poskytuje dodatečnou ochranu proti pádu, u modelů s reflexními prvky zase budete mít jistotu, že vás řidiči uvidí i ve tmě. Jestliže to s cyklistikou myslíte vážně, případně na kole trávíte hodně času, do kvalitního oblečení se rozhodně vyplatí investovat.