Vyměňte staré žárovky za led trubice, led žárovky nebo led panel

20.09.2019

Dnešní doba, kdy cena za energie stále roste, musíme přemýšlet také o ekonomicky výhodných svítidlech, kam především spadá led žárovka, ekonomicky výhodné led trubice a led panel. Všelijaká led osvětlení si můžete objednat u význačné české společnosti Prenosil Ligting. 

LED žárovka
LED žárovka


Firma je zaměřena na prodej svítidel přes internet, do portfolia spadají led reflektory, případně led drivery, potřebné led pásky, profesionální led konektory, nebo led stmívače a led vypínače. V internetové prodejně si led panel, led trubice a jiné led osvětlení mohou nakoupit jak jedinci, tak společnosti orientované na elektrotechniku. Odběratelé z velkoobchodu i maloobchodu budou překvapeni zajímavými částkami za led svítidla. Pro firmu jsou důležití věrní klienti, již oceňují jakost produktů v poměru výkon a cena. Export skladovaných produktů je nejpozději do 5 dnů. Drahocenný čas a energii ušetříte díky snadné objednávce přes e-shop.

Když si klient vybírá led panel na Eshopled.cz, musí si koupit i další součásti nutné pro zprovoznění led světla. V internetové prodejně najdete led panely i potřebné konstrukční kompozice, různé rámy a montážní systémy. Konkrétní led panel dovede připojit totální začátečník.

Při nákupu led trubice, jež se hodí do veškerých interiérů s velkou náročností na kvalitu světla, si zákazníci mohou vybrat led osvětlení více typologií. Avizované led trubice se rozlišují svými velikostmi, jejich výkony a svítivost se liší, před nákupem by si měli zájemci spočítat velikost místnosti a podle typu interiéru si vybrat led trubice s ideálním výkonem. U společnosti Prenosil Ligting funguje také poradenství, kdy je zákazníkům nabízeno poradenství přes kontaktní formulář. To se týká také výběru led žárovky. Sortiment obchodu je velice široký, že si s nákupem častokrát nevědí rady ostřílení specialisté.

Zhotovení světelných projektů pro jakékoli objekty společnost Prenosil Lighting nabízí bezplatně. Do projektu se promítají technologické možnosti, kalkulace po konzultaci s investorem, jakožto je zahrnuta i varianta zhotovení takzvaně na klíč.