Zahradní domky ze dřeva: Kouzelné útočiště pro odpočinek přímo na zahradě

29.03.2022

Zahradní domek představuje perfektní místo pro útěk před realitou, pokud si chcete občas odpočinout od každodenního shonu. Najde přitom i praktické využití jako skladovací prostor. Vybírejte z různých variant a najděte tak to pravé.

Zahradní domky ze dřeva

Zahradní domky ze dřeva se skvěle hodí pro relaxaci. V takovém případě můžete vybírat z velkých domků, do kterých se hravě vejde i zahradní nábytek a další vybavení. Nabízejí se však i menší stavby, které můžete využít pro skladování. Ať už zahradního náčiní, nářadí či třeba dětských hraček. V nabídce najdete řadu různých variant, krom zahradních domků třeba i chaty a podobně. Každý projekt je přitom individuální a nabídne vám tak to, co opravdu potřebujete a po čem toužíte.

Thermowood

Pro stavby ze dřeva je ideální technologie thermowood. Jedná se o tepelně upravené dřevo z Kanady, přičemž upravit lze takto téměř veškeré známé dřeviny. Vylepšují se tak vlastnosti dřeva, mechanické i estetické. Dřevo se tak blíží exotickým dřevinám. Dochází ke zlepšení rozměrové i tvarové stálosti, tvrdosti a tepelné odolnosti finálního dřeva. Krom toho se snižuje absorpce vlhkosti a tepelná vodivost. Výsledkem je tak kvalitní materiál s dlouhou životností.

Dřevostavby na klíč

Ze dřeva si rozhodně nemusíte nechat postavit pouze zahradní domek. Nabízeny jsou také rozsáhlejší dřevostavby na klíč. Získáte tak perfektní rodinný dům, který si zamilujete. Dřevostavba na klíč může být postavena relativně rychle, za příznivou cenu, a hlavně bez starostí pro vás. Jednoduše dostanete klíče od hotového objektu, kam se můžete rovnou nastěhovat. Bez řešení oprav, stavby, papírování a podobně.

Dřevostavby mohou mít mnoho různých podob. Neváhejte se podívat na širokou nabídku a najděte to pravé, co vyhoví vašim požadavkům a touhám.