Zařízení koupelny a koupelnový nábytek

22.02.2020

Rozsáhlý sortiment obsahující baterie, obklady, dlažbu, osvětlení, toalety, umyvadla, vany, koupelnový nábytek, zrcadla, sprchové kouty včetně příslušenství, otopná tělesa, tmely, barvy, ventilátory, instalační materiál, další koupelnové doplňky nebo například LED osvětlení nakupujte přes internet skrze e-shop koupelny.cz.

Koupelnový nábytek
Koupelnový nábytek


 Levné koupelny jsou díky kompletní nabídce dostupné pro každého zájemce. Veškeré produkty jsou poskytovány s až dvacetiprocentní slevou, další slevové akce pak poskytujeme firmám a velkoodběratelům. Podporujeme i tuzemské výrobce zařizovacích předmětů.

Výbava a samotné zařizování koupelny tak nikdy nebylo jednodušší a hospodárné. Při nákupu koupelnových doplňků, sanity a koupelnového nábytku doporučujeme výrobky, které jsou dostupné na skladě, od 8 do 48 hodin s tím, že si účtujeme za dopravu a balné pouhých 160 korun. Platba za zásilku pak představuje dobírku při samotném převzetí. Na všechno zboží je pak poskytována záruka v rozsahu obecně platných předpisů tak, jak stojí na faktuře nebo v záručním listě. Závady odstraníme zcela zdarma.

Nabídka obkladů a dlažeb je velmi široká. Můžete si koupit běžné koupelnové obklady a dlažbu již od 63,-Kč až po originální mozaiky v ceně 2995,-Kč. K dispozici tak máte mnoho keramických obkladů. Z nichž si vybere skutečně každý. Náš koupelnový nábytek představují zajímavé produkty, které se skvěle hodí do každé koupelny. Pořídit si můžete trendy barevné i retro dřevěné skříňky, díky kterým dostane i vaše koupelna zcela jiný rozměr. Umyvadlové skříňky se zásuvkami i dveřními křídly jsou vhodné pod keramická umyvadla. Šetřit koupelnový prostor skvěle umí kupříkladu desky pod umyvadlo. Nabízený koupelnový nábytek, nebo obklady lze sladit se sanitou, které jsou rovněž skladem.