Zemní a výkopové práce Benešov

02.03.2020

Pro všechny zemní a výkopové práce Benešov, Praha, včetně odbahňování rybníků se vyplatí povolat si odborníky s dlouholetými zkušenostmi a patřičnou technikou. Firma Libora Pospíšila má ústředí a působnost v lokalitách kolem Benešova, což ale není předpokladem. 

Zemní a výkopové práce
Zemní a výkopové práce


Zásluhou vlastních strojů a zařízení jsou veškeré zemní a výkopové práce Benešov, Praha dělány s malými náklady navíc. Na webových stránkách jsou k dispozici užívané stroje, jako jsou minibagr, pásový bagr, pásový minibagr a také traktorbagr. Tyto stavební stroje, hutnící techniku, pojízdné plošiny a všechno nezbytné nářadí může pronajmout půjčovna stavebních strojů Benešov, Praha.

Zmiňované minibagry, bagry, traktorbagry, ale také plošiny, smykové kolové nakladače, pracovní teleskopická plošina - rameno, stejně jako vozidlo na zametání se pronajímají za smluvní částku, ceník je představen na webových stránkách firmy. Užitečná půjčovna stavebních strojů Benešov, Praha, pronajímá stroje v okolí Benešova, Prahy a ve středních Čechách. Pro všechny zájemce je samozřejmostí proškolená obsluha. Kvalitní půjčovna stavebních strojů Benešov, Praha je tu pro jednotlivce i pro celé firmy.

Avšak i nákladní autodoprava Benešov, Praha může sloužit jednotlivcům a podnikům. Ceny za pronájem nákladních aut Renault, Tatra T-815 a nákladní velkoobjemové dopravy a podmínky pronájmu naleznete na webových stránkách společnosti. Libor Pospíšil pronajímá svá auta, a proto jsou nabízené služby a ceny za zápůjčku vozidel dosti uspokojivé. Mimo aut Tatra, Renault, automobilů Iveco, Man se zapůjčuje třeba Ginaf 380 s hydraulickou rukou či podvalník pro dopravu těžkých strojů do třiceti tun.

Podnik se orientuje i na pronájem hutnící techniky, k tomu přistavuje a půjčuje kontejnery, provede demoliční a bourací činnosti, stejně jako dokáže rozřezat beton a asfalt.