Znáte vyhlášenou restauraci s dětským koutkem v Praze? Přijeďte do Chýně

28.11.2018

Při hledání restaurace s dětským koutkem Praha orientované na speciality české kuchyně nezapomeňte na Pivovarský dvůr v Chýni. Pro rodiče a jejich děti jsou připraveny speciality české kuchyně, dětské menu i spousta zábavy pro ratolesti. Výše zmíněná restaurace s dětským koutkem Praha myslí na klidné stolování dospělých, již během jídla mohou ratolesti nechat v zábavné části restaurace. Kvůli dětem Pivovarský dvůr Chýně navštěvuje pohádková babička, pracují zde zkušení animátoři, ostřílení animátoři vědí jak na děcka tak, aby pro ně návštěva restaurace s dětským koutkem Praha nebyla pouhým obědem u stolu, ale byla současně i nezapomenutelným zážitkem.

Dětský koutek v Pivovarském dvoře
Dětský koutek v Pivovarském dvoře

Pivovarský dvůr Chýně 

Pojmenujme i jiné eventuality, které jsou v ranku restaurace s dětským koutkem Praha, organizují se zde firemní setkání, rodinných oslav i svatebních veselic. Organizované rauty nevyjímají vydatné občerstvení, jež zahrnuje neskutečné laskominy i lahůdky, samozřejmě i speciality české kuchyně, rovněž například králičí špíz, znamenitý lesácký hovězí steak, oblíbená pečená vepřová žebírka a kolena. Smažený kapr, candát nebo pstruh na grilu se smějí z jídelního lístku na milovníky ryb. Znamenitými pochoutkami, jež jsou doporučovány šéfkuchařem, jsou nedostižný krůtí steak připravovaný na bylinkovém másle, znamenitá kuřecí prsa vařená na brusinkách, kuřecí filety na žampionech, prvotřídní pivovarské kuře a plněná kuřecí prsíčka. Pro rauty se může přichystat také individuální jídelníček, a to podle chutí zadavatelů.

Speciality české kuchyně se promítají i do běžného poledního menu. V aktuálním jídelníčku najdeme třeba gulášovku, polévku s játrovými knedlíčky, zeleninovou polívku s bylinkovým kapáním, vepřového španělského ptáčka, prvotřídní řízek a znamenité kuřecí kousky na paprice.