Zrcadlová skříňka s osvětlením jako efektivní a krásný doplněk

08.05.2020

Přemýšlíte nad tím, jak dodat vaší koupelně šmrnc a zároveň při tom finančně nevykrvácet? I nepatrná změna může přinést nečekaný efekt bez toho, abyste rozbourali polovinu bytu a utratili všechny úspory. Zrcadlová skříňka s osvětlením je to, čím byste měli začít. Efekt je až nečekaně velkorysý.

Zrcadlová skříňka s osvětlením
Zrcadlová skříňka s osvětlením

Efektivní, efektní a praktické

Koupelna je prostor, který představuje nejen jakousi intimní zónu, ale také kus samostatného prostoru, který vídáme každé ráno a nechceme, aby nás u toho kdokoliv rušil. Pocit pohodlí je proto tady mnohem důležitější než kdekoliv v bytě nebo domě. Zrcadlová skříňka s osvětlením, navíc v LED provedení, které přinese úsporu, je skvělou volbou, jak interiér koupelny vyšperkovat k dokonalosti. Samozřejmě, nesmí chybět také pohodlná vana a měkké ručníky.

Prostorové plus i pro malé koupelny

Kromě krásného designu dnes výrobci koupelnového nábytku přináší skříňky, jenž mají efekt zvětšení prostoru, na čemž má zásluhu zejména zrcadlo. Jeho umístění v prostoru by však mělo být řešeno v souladu s celkovými prostorovými dispozicemi koupelny. Menší provedení je vhodné především do skromnějších rozměrů, zatímco ty větší vyhovují spíš prostornějším koupelnám. Vše je potřeba posoudit s citem a s ohledem na možnosti daného prostoru.

Světlé, prostorné a moderní

V nabídce nejen českých výrobců jsou praktické a efektní skříňky a koupelnová zrcadla s integrovaným LED osvětlením. Osvětlení přitom může být plošné nebo bodové. Sofistikovanější provedení mají navíc zabudována kosmetická zrcátka, z jedné strany zvětšující, která výborně poslouží zejména na drobné zkrášlující úpravy nebo na zarovnání neposedných vlasů, obočí či vousů.

Pro správné vyladění vaší koupelny se můžete řídit feng-šui, nebo se spolehnout na návrhy bytového architekta.